Informacijos tel. +370 458 32202     Adresas: J. Biliūno g. 2, Rokiškis, LT-42105

Image Alt
  /  Naujienos   /  Paroda ,,Visi skirtingi – visi lygūs 2022″

Paroda ,,Visi skirtingi – visi lygūs 2022″

     Rokiškio rajono savivaldybės pedagoginėje psichologinėje tarnyboje įvyko meninių darbų parodos „VISI SKIRTINGI – VISI LYGŪS 2022“ uždarymas. Džiaugiamės, kad iš viso dalyvavo 41 rajono ugdymo įstaigų vaikas. Darbų tema – „Saugokime žemės planetą – 2022“. Visi darbai buvo eksponuojami Rokiškio rajono savivaldybės pedagoginės psichologinės tarnybos salėje. Darbus vertino kompetentinga komisija – dailininkas, dailės mokyklos mokytojas ekspertas Arūnas Augutis, dailininkas ir dailės mokytojas Sigitas Dasčioras bei Senamiesčio progimnazijos direktorė Saulė Kazinavičienė. Komisijos nariai gyrė parodos dalyvių atliktus meninius darbus, ypač džiaugėsi vaikų kūrybiškumu, gebėjimu savitai pavaizduoti šią svarbią mums visiems Žemės planetos saugojimo temą. Vertinimo komisijos nariai pabrėžė, kad buvo sunku išskirti tik kelis darbus, kuriems buvo skirti pagrindiniai prizai, kuriuos įsteigė Rokiškio Rotary klubas. Manome, kad tai bus paskata dar labiau visiems pasistengti kitais metais. Svarbiausia, pabrėžė vertintojai, kad būtų teigiamos emocijos, motyvacija stengtis, kurti ir dalyvauti.

     Džiaugiamės, kad susitikti su konkurso dalyviais atvyko Rokiškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis ir vyr. specialistė Jolita Geidanienė. Renginio dalyviams koncertavo Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokinės ir mokytojos Oksana Sadauskienė bei Reda Kazlauskienė.

       Labai dėkojame Rokiškio Rotary klubui ir jo prezidentui Simonui Stalioniui už dėmesį ir finansinę paramą, įsteigiant prizus konkurso dalyviams ir nugalėtojams.